İşletmenizi Tanıtın

Aşağıdaki formu doldurarak, işletmenizi ziyaretçilerimizin tanımasını sağlayabilirsiniz. Girdiğiniz bilgiler sayfamıza otomatik olarak eklenecektir.

  • Tüm alanları doldurmak zorunlu değildir. Ancak hakkınızda ne kadar fazla bilgi verirseniz o kadar iyi olacaktır.
  • Bilgileriniz sitemizde ücretsiz olarak gösterilecektir.
  • Reklamınızın tüm sayfalarımızda en üstte görünmesini diliyorsanız, silivrirehberi@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.
  • Resim eklemek zorunlu değildir, ancak eklemeniz tavsiye edilir. Birden fazla fotoğraf seçebilirsiniz. Fotoğraflarınızın boyutuna ve bağlantı hızınıza bağlı olarak işlem hızı farklılık gösterebilir.
  • Resimleri yüklemede sorun yaşarsanız silivrirehberi@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.
İşletmenin Adı:  
Açıklama (İşletmeniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi verin):
İlçe:
Mahalle veya Köy:
Adres:
Harita Bağlantısı (Google Maps'te yerinizi işaretleyerek linkini buraya yapıştırabilirsiniz.):
Web Adresi: http://
E-Posta Adresi:
Telefon:
Fotoğraflar:
(Birden fazla seçim yapmak için fareyi basılı tutarak sürükleyin veya Ctrl tuşunu kullanın. Resimleri yüklemede sorun yaşarsanız silivrirehberi@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.)
   

Reklam Verin

İnternet kullanımının son derece yaygınlaştığı günümüzde, insanların çok büyük bir kısmı aradıklarını bulmak için ilk önce internete başvuruyorlar. Peki bu alanda sizin isminizin geçmemesinin ne büyük bir eksiklik olduğunu hiç düşündünüz mü?

Ya da bir web sayfanızın, yahut sık ziyaret edilen bir sitede reklamınızın olmasının size ne gibi avantajlar sağlayacağını ?..

İnternette bir adresinizin bulunması, tüm basılı ilanlardan daha etkili bir hale geldi günümüzde. Çünkü okunan şeyin akılda tutulmasının ve gerektiğinde tekrar ulaşılmasının zorluğu gibi dezavantajlar, internet siteleri ve web reklamları için geçerli değil. Kullanıcı sizin hakkınızdaki bilgiye istediği zaman internet üzerinden tekrar ulaşabilir ve bu sayfada sizin özellikle belirtmiş olduğunuz hizmetlerinizden haberdar olabilir. Basılı halde dağıtmanızın hemen hemen imkansız olduğu fotoğraflarınızı da burada rahatlıkla inceleyebilir. Sonuç olarak da sizin işinizi ne kadar iyi yaptığınızın farkına varabilir.

Bu sayede bizi kurtarmış olduğu kağıt israfı da hiç küçümsenmeyecek avantajlarından biridir.

Tüm bu avantajlardan sayfamıza reklam vererek faydalanabilirsiniz. Üstelik inanamayacağınız kadar düşük bir maliyetle.

Sitemizde firmanız hakkında bilgiler, fotoğraflar, videolar vb. içeren sabit bir reklamınızın olması için silivrirehberi@gmail.com adresinden bize ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Silivri Firma Rehberi

Silivri'deki firmaları kategorilere göre listeleyerek, adres, telefon gibi bilgilerine ulaşabilirsiniz.