Sitemizin Amacı

Sitemizin amacı ilçemiz hakkında bilgi arayan internet kullanıcılarının ihtiyaçlarını olabildiğince karşılamak ve Silivri'nin tanıtımına katkı sağlamaktır. Bunu yaparken de hiç bir ticari beklentimiz yoktur.

Sayfalarımızı elimizden geldiğince sık güncellemeye çalışsak da biz bir haber kuruluşu değiliz ve amacımız Silivri ile ilgili günlük haberler vermek de değildir.

Silivrimizi daha iyi tanıtabilmek amacıyla sizlerden gelen duyuru, fotoğraf, etkinlik, haber vb içerikleri de sitemizde yayınlamaktayız. Siz de sitemize katkıda bulunmak isterseniz [email protected] adresine Silivri ile ilgili duyuru, etkinlik, fotoğraf, haber vb. içerikleri gönderebilirsiniz.

Gönderdiğiniz içeriklerden uygun bulduklarımız sitemizde yayınlanacak, bunun için sizlerden maddi bir karşılık beklenmeyeceği gibi, karşılık da verilmeyecektir.

Gönderdiğiniz içeriklerin başka kaynaklardan izinsiz alınmamış olması bizim çok önem gösterdiğimiz bir kriterdir. Aynı özeni sizden de bekliyoruz.

Beğeneceğinizi umduğumuz sitemiz, zaman içinde sizlerin de yardımıyla genişleyecek ve ilçemizin tanıtımına daha büyük katkılar sağlayacaktır.

Gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

İletişim

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için [email protected] adresinden bize ulaşabilir ya da aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

 

Ad Soyad:  
E-Posta:  
Mesaj:  
   
 Silivri Firma Rehberi

Silivri'deki firmaları kategorilere göre listeleyerek, adres, telefon gibi bilgilerine ulaşabilirsiniz.