Park Otel & Restaurant


Sultan Salonu

Otelimizin 1. katında bulunan Restaurantımız 300 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Kahvaltılarınıza ve keyifli grup yemeklerinize dünya mutfağından lezzetler sunan, dekorasyonuyla ve rahatlığıyla kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir mekanda sizi bekliyoruz.

Park Roof Restaurant

Otelimizin 8 katında bulunan A La Carte Restaurantımız 150 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Misafirlerimizin damak tadına Akdeniz mutfağıyla hitap eden, kentin yoğunluğundan uzak yemek yerken dinlenebileceğiniz, Silivri’nin eşsiz deniz manzarasıyla ve ferah ortamıyla muhteşem bir akşam yemeğine ne dersiniz?

Park Roof Bar

Zarif, şık ve farklı atmosferiyle misafirlerimizin çaylarını yudumlarken farklı lezzetler tadabileceği , ailelerin çay saatinde keyifle muhabbet ettikleri bir mekanda kaliteli hizmet sunmaktadır. Park Roof Bar arkadaş sohbetleri ve iş görüşmeleri için ideal bir ortamda gündüzleri eşsiz Deniz manzarasını, geceleri Silivri’nin büyüleyici ışıklarını ayaklarınızın altına serer.

Her gün 12:00 - 01:00 arası hizmet vermekte olan bu özel mekânda, kokteyller ve leziz atıştırmalıklar eşliğinde keyif dolu bir ortam sizi bekliyor! Roof Bar'ın sıcak atmosferinde koltuklardaki yerinizi alıp içkinizi yudumlarken doyumsuz sohbetlerin tadına varabilirsiniz.

Not: Otel kısmı ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

Silivri - Mahalle: Piri Mehmet Paşa
Sanatkarlar Cad. No 2 Silivri
Telefon: 212 727 28 00
Web Sitesi: www.silivriparkhotel.com/
E-Posta:
Silivri Park Otel & Restaurant Silivri Park Otel & Restaurant Silivri Park Otel & Restaurant Silivri Park Otel & Restaurant
Silivri Firma Rehberi

Silivri'deki firmaları kategorilere göre listeleyerek, adres, telefon gibi bilgilerine ulaşabilirsiniz.